اطلاع از آخرین وضعیت و شرایط استرداد پروازهای خارجی باتوجه به شیوع ویروس کرونا

 
 
به تفکیک ایرلاین
 
 اطلاع از آخرین وضعیت و شرایط استرداد پروازهای خارجی باتوجه به شیوع ویروس کرونا
هواپیمایی اتریشی :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی اتریشی در تاریخ 98/12/13 به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمامی پروازهای این شرکت تا پایان ماه اپریل کنسل شد.
 
هواپیمایی ایرفلوت :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی ایرفلوت مورخ 98/12/13 در خصوص ابطال بلیط مسیرهای خارجی پس از شیوع بیماری کرونا، به دستور دفتر مرکزی ایرفلوت در مسکو به اطلاع می‌رساند از تاریخ 98/12/13 تا اطلاع ثانوی این شرکت امکان انتقال مسافرین با گذرنامه چین در هیچ مسیری را نداشته و از پرواز آن‌ها جلوگیری خواهد نمود. لذا از صدور بلیط برای افراد اشاره شده خودداری خواهد شد.
همچنین در خصوص صدور بلیط برای مسافرین دارای گذرنامه جمهوری اسلامی ایران با ویزای توریستی نیز به اطلاع می‌رساند این امر تا اطلاع ثانوی ممکن نبوده و برای انواع ویزاهای تجاری و غیره نیز حتما باید تصویر ویزا جهت تایید به دفتر نمایندگی ایرفلوت ارسال شود.
همچنین عطف به آخرین دستور رسیده از دفتر مرکزی ایرفلوت در مسکو، این شرکت به اطلاع می‌رساند از تاریخ 98/12/13 تا اطلاع ثانوی مسافرین با هر گذرنامه و ملیت اجازه سفر از ایران به مقصد چین و هنگ کنگ را ندارند. 
 
هواپیمایی الکویتیه (کویت ایرویز) :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی الکویتیه مورخ 99/1/20 در پی انتشار ویروس کرونا، تمامی پروازهای هواپیمایی الکویتیه (کویت ایرویز) از/ به ایران تا تاریخ 30 اپریل 2020 کنسل شد.
 
هواپیمایی امارات :
 
کنسلی موقت هواپیمایی امارات تا تاریخ 01 جون طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی امارات مورخ 99/1/23 و پیرو بخشنامه‌های قبلی این شرکت در خصوص کنسلی موقت پروازهای هواپیمایی امارات، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند کلیه پروازهای این شرکت هواپیمایی تا تاریخ 12 خرداد ماه 1399 (01 JUN 2020 ) کنسل گردیده است.
 
هواپیمایی آذربایجان :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی آذربایجان (بوتا ایرویز) مورخ 98/12/22 در خصوص ابطال بلیط مسیرهای خارجی پس از شیوع بیماری کرونا، تمامی پروازهای هواپیمایی آذربایجان (بوتا ایرویز)در مسیر باکو – تهران – باکو تا پایان ماه مارس (31 مارچ 2020) باطل می‌باشد. بلیط‌های صادر شده با شرایط ذیل تغییر تاریخ یا به صورت کامل استرداد می‌گردد. برقراری مجدد پروازها در زمان مقتضی اعلام خواهد شد.
استرداد بلیط‌های صادر شده برابر دستورالعمل‌های هواپیمایی آذربایجان صورت خواهد گرفت 
 
هواپیمایی لوفتهانزا :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی لوفتهانزا در تاریخ 98/12/13 به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمامی پروازهای این شرکت تا پایان ماه اپریل کنسل شد.
 
هواپیمایی قطر ایرویز :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی قطر ایرویز در تاریخ 98/12/19 پس از شیوع بیماری کرونا، تمامی پروازهای قطر ایرویز بین ایران و قطر تا 30 اپریل 2020 کنسل شد.
 
هواپیمایی سلام ایر :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی سلام ایر در تاریخ 98/12/6 پس از شیوع بیماری کرونا، تمامی پروازهای سلام ایر بین ایران و عمان از تاریخ 98/12/5 تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.
 
هواپیمایی ترکیش :
 
با توجه به آخرین اطلاعیه هواپیمایی ترکیش، تمامی پروازهای این شرکت تا تاریخ 30 آوریل کنسل شده است.
 
هواپیمایی فلای دبی :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی فلای دبی مورخ 98/12/6 در خصوص ابطال بلیط مسیرهای خارجی پس از شیوع بیماری کرونا، کلیه پروازهای هواپیمایی فلای دبی از مبدا ایران به دبی تا اطلاع ثانوی لغو می‌باشد. در پی این تصمیم مبلغ کامل بلیط استردادی به آژانس صادرکننده استرداد خواهد شد.
 
هواپیمایی عمان ایر :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی عمان ایر مورخ 98/12/6 در خصوص ابطال بلیط مسیرهای خارجی پس از شیوع بیماری کرونا، کلیه سرویس‌های پروازی عمان ایر در مسیر تهران- مسقط از تاریخ 98/12/6 تا اطلاع ثانوی لغو می‌گردد.
 
هواپیمایی ماهان :
 
طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی ماهان مورخ 98/12/27 در خصوص ابطال بلیط مسیرهای خارجی پس از شیوع بیماری کرونا، به استحضار می‌رساند با توجه به شرایط به وجود آمده، کلیه پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی ماهان، منتهی به تاریخ 99/2/15 که تاریخ صدور بلیط آن‌ها 98/12/5 یا پیش از آن می‌باشد و همچنین درخواست ابطال بلیط بعد از تاریخ 98/12/5 باشد بدون کسر جریمه قابل استرداد خواهد بود.
لازم به ذکر است بلیط‌هایی که بعد از تاریخ مذکور صادر گردیده شامل این قانون نخواهد بود 
 
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما :
 
با توجه به محدودیت اعلام شده از سوی وزارت بهداشت جمهوری فدرال آلمان، به دلیل جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) به فرانکفورت، هامبورگ و کلن تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.آخرین اطلاعیه ها

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.